اجتماعیاستانی

شعار سال مبنای نقشه راه شرکت مهرکام پارس در سال ۱۴۰۱ است

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت مهرکام پارس گفت: با توجه به نام‌گذاری سال ۱۴۰۱ از سوی رهبر انقلاب به‌عنوان سال «تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین»، مبنای برنامه های راهبردی و نقشه راه شرکت مهرکام پارس براساس تحقق شعار سال، پیگیری و دنبال می‌شود.

به گزارش همسو نیوز،مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت مهرکام پارس گفت: با توجه به نام‌گذاری سال ۱۴۰۱ از سوی رهبر انقلاب به‌عنوان سال «تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین»، مبنای برنامه های راهبردی و نقشه راه شرکت مهرکام پارس براساس تحقق شعار سال، پیگیری و دنبال می‌شود.

محمد رضا طالقانی در جلسه با مدیران و کار‌نان مجموعه صنعتی مهرکام پارس با تبریک سال نو و ماه پربرکت رمضان ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های بی‌وقفه کارکنان در سال گذشته، افزود: در سال ۱۴۰۱ بر اساس هم‌فکری و هم‌افزایی همکاران و نظرات کارشناسان با رویکرد پیشبرد اهداف و تحقق برنامه‌های توسعه‌ای شرکت به دنبال ترسیم نقشه راه مبتنی بر شعار سال و رسیدن به چشم انداز ترسیمی سند تحول دولت مردمی هستیم که طی مسیر آن، نتایج ارزشمندی برای مجموعه در برخواهد داشت.

طالقانی با اشاره به تلاشهای صورت گرفته در همه بخشها، ازمدیران و کارکنان شرکت خواست با رعایت قانونمداری، توجه به منابع انسانی، برنامه محوری و افزایش بهره وری، با هدف رضایت مشتریان سربلندی روز افزون شرکت مهرکام پارس را دنبال نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا