دسته‌بندی نشده

شهردار احمدآباد مستوفی:ادامه جریان خدمت‌رسانی مدیریت شهری به شهروندان با قدرت تمام

به گزارش همسو نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری احمدآبادمستوفی، مصطفی ترکاشوند شهردار احمدآباد مستوفی، که به همراه مدیران و مسئولین شهرداری از پروژه‌های عمرانی سطح شهر بازدید می نمود در گفت و گو با شماری از همشهریان بیان داشت: با بانگ رسا اعلام می کنیم که افتخار بسیار بزرگی برای ما است که بتوانیم خدمتگزار شما مردم شریف و بزرگوار باشیم. یقین داشته باشید که جریان خدمت‌رسانی و خدمتگزاری مدیریت شهری با قدرت و قوت تمام در جمیع جهات بی وقفه تداوم خواهد داشت و هرگز از آن غافل نمی‌شویم.

ترکاشوند در ادامه اضافه کرد: اکنون بحمدالله و با یاری و کمک تمامی دلسوزان به ویژه برادر بزرگوارم جناب آقای حبیبی فرماندار جهادی شهرستان اسلامشهر و اعضای فرهیخته شورای شهر، امر آسفالت گسترده معابر اصلی و فرعی شهر، کفپوش گذاری پیاده‌روها و توسعه و تقویت فضای سبز را آغاز نموده ایم و همکاران پرتلاش بنده در واحد‌های مختلف شهرداری عزم خود را جزم نموده‌اند تا شرایط مناسب و مطلوبی را برای همشهریان فراهم آورند.

شهردار احمدآبادمستوفی در پایان خاطرنشان کرد: درب اتاق بنده در شهرداری همواره به روی برادران و خواهران گرانقدر همشهریم و تمامی مراجعین گرامی باز است و بنده با کمال میل مشتاق و پذیرای شنیدن نظرات و انتقادات و راهنمایی های مردم خوبمان هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا