اجتماعیاستانیدسته‌بندی نشدهمصاحبه اختصاصی

آسفالت بلوار بسیج شهر احمدآباد مستوفی نیازمند همکاری شرکت ملی نفت

شهردار احمدآباد مستوفی گفت: علت خاکی بودن بلوار بسیج شهر احمدآباد مستوفی این است که از مسیر این بلوار سه خط لوله نفت عبور کرده و در این خصوص مکاتباتی با شرکت نفت استان تهران صورت گرفته است که تاکنون پاسخ قانع کننده ای برای رفع این معضل دریافت نکرده ایم.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی همسو نیوز،مصطفی ترکاشوند شهردار احمدآباد مستوفی شهرستان اسلامشهر در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما در خصوص دلیل بلاتکلیفی چندین ساله آسفالت بلوار بسیج اظهار داشت:بلوار بسیج یکی از معابر اصلی شهر احمدآباد مستوفی است که این شهر را به شهر شهریار متصل می کند و نامناسب بودن این بخش از شهر مدتهاست که یکی از مهمترین دغدغه های شهروندان و رانندگان خودروهای عبوری بوده است.

شهردار احمدآباد مستوفی گفت:علت خاکی بودن بلوار بسیج این است که از مسیر این بلوار سه خط لوله نفت عبور کرده است. طی سنوات گذشته و در ایامی که بنده به عنوان شهردار این شهر منصوب شده ام مکاتبات بسیاری با شرکت نفت استان تهران انجام شده است که متأسفانه تاکنون پاسخ قانع کننده ای برای رفع این معضل دریافت نشده و فقط موضوعاتی مبنی بر ایمن سازی این سه خط لوله که از این مسیر عبور کرده است را مطرح می کنند.

مصطفی ترکاشوند در ادامه افزود:همانگونه که همه به آن به خوبی واقف هستیم این است که،این سه خط لوله انتقال نفت از معابر و بزرگراه های دیگر شهر تهران هم عبور کرده  که به بلوار بسیج رسیده و قطعا در آن مسیرها حجم تردد خودروهای سبک و سنگین خیلی بیشتر از این مسیر است که در شهر احمدآباد مستوفی خواهد بود.

وی اظهار کرد:وظیفه شرکت نفت است که برای ایمن سازی  این سه خط لوله اقدام کند تا ما در مجموعه شهرداری احمداباد مستوفی بتوانیم به یاری خدا برای رفع این معضل که دغدغه به حق و قانونی بسیار از شهروندان و رانندگان عبوری بلوار بسیج است اقدامات زیرسازی و آسفالت را انجام دهیم تا ان شاالله این پروژه از بن بست خارج شود.

انتهای پیام/

حسین رشیدی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا